Nabízené služby


Kontakty

Tel.: +420 603 186 294
Mail: Helena.Baculova
Www: www.helenabaculova.cz

Adresa

Staré Splavy
Zátiší 76
PSČ 471 63

Právě se nacházíte: Hlavní stánka / Služby / Zelené potraviny

Zelené potraviny

Cílem všech metod alternativní medicíny je zprůchodnit  systém energetických drah, aby jím mohla volně proudit energie.
Naše buňky ale potřebují i vyčistit a vyživit, aby celý organismus správně fungoval.
To umí naprosto unikátně zelené potraviny, které znásobují účinky všech terapií a dokážou napravit důsledky nevhodné stravy a životního stylu. Stávají se tak nutným trendem ve výživě.

Mladý zelený ječmen firmy GW je pěstovaný v ekologicky čistém prostředí vysoko v horách v Utahu. Mladé rostlinky se lisují na šťávu, která se rychle vysuší speciální technologií jen při 30 stupních Celsia na prášek, jehož rozmícháním ve vodě vznikne 100 % džus z ječmenové trávy. Sklenka tohoto nápoje má nutriční hodnotu jako šťáva z dvou hlav  bio - brokolice.
Má v sobě mužskou energii jang a jeho pitím přijímáme zároveň  do svého energetického pole informaci odvahy, síly, vytrvalosti, otužilosti, vitality a všeho, co musí zrno zvládnout, než z něj vyroste rostlina.

Řasa Chlorella Pyrenoidosa je největší zdroj chlorofylu na planetě. Rozvádí v těle slunce, proto ji firma GW dováží z Thaiwanu, kde svítí slunce 300 dní v roce, což zaručuje nejvyšší kvalitu.
Má  jemnou ženskou energie jin, čistí, dezinfikuje, pečuje, provoňuje.  Je to buněčná kosmetika.

Firma GW zajišťuje nejvyšší kvalitu produktů i péče o zákazníky. Proto prodává produkty pouze prostřednictvím svých poradců, kteří se klientům individuelně věnují a zajišťují zákaznický servis.
Jako jediná na českém trhu má mladý zelený ječmen ze šťávy a ne z mleté ječmenové trávy, čímž je zaručena stoprocentní a lehká vstřebatelnost tohoto produktu. www.gw-int.net

Mne si ZELENÁČI tak získali, že už si bez nich nedokážu svůj život představit. Vděčím jim za zdraví, energii a mnoho nových přátel, naladěných také ,,na zelenou“.

Proto předávám  dále zkušenosti své, i svých klientů. Myslím si, že informace o tom, že je možné vylepšit si své zdraví bez chemie a vedlejších účinků, by měl dostat každý. Jak s nimi  naloží, to už je jen a jen jeho věc.

Pokud Vás zelené potraviny také zaujaly, ráda Vám dám ochutnat a seznámím vás s nimi blíže, nebo zodpovím vaše případné dotazy.

 

Tel: + 420  603 186 294
E-mail: helena.baculova@seznam.cz